Pouzdro Mobiwear Parádní flip Xiaomi Redmi Note 4 Global - M152P - Velehory

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
flipová (otvírací)

Parametry produktu

Typ
flipová (otvírací)

Popis produktu

Flipové vyklápěcí pouzdro Mobiwear na mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 4 Global s motivem M152P - Velehory   - Žádná ,,čína", kvalitní pouzdro ze Štětína -

Pouzdra Mobiwear jsou precizně a s důrazem na detail vyráběna ve Štětíně.

Mobiwear flip pouzdro v knížkovém provedení je skvělý obal a cool obleček pro ochranu vašeho mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 4 Global.

Na první pohled flipový kryt typu kniha pro mobil Xiaomi Redmi Note 4 Global nadchne svým skvělým zpracováním z umělé kůže v kombinaci s přeskou, která dodává tomuto obalu jistý punc elegance a každého se smyslem pro detail zahřeje u srdíčka.

Po otevření vyklápěcího pouzdra budete ohromeni, jelikož spatříte na jedné straně přesně padnoucí silikonovou vaničku, do které se umisťuje samotný telefon Xiaomi Redmi Note 4 Global.

Další nesmírnou výhodou vyklápěcího pouzdra Mobiwear je možnost přetvoření v praktický stojánek, jenž umožní například sledování filmů, receptů Jirky B., zábavných skečů či oblíbených youtuberů bez nutnosti telefon Xiaomi Redmi Note 4 Global nikterak usilovně jinak podpírat.

Zapínání flipového obalu Mobiwear zajišťuje již zmiňovaná přeska, která ukrývá magnet a ten jako silák, drží obal zavřený.

Telefon bude v naprostém bezpečí, na to vsaďte krk. Navíc udělá velkou parádu.

Shrnutí na závěr

Vyklápěcí pouzdro Mobiwear doporučujeme všem, kteří chtějí mít svůj telefon maximálně chráněný, skoro nerozbitný a nevadí jim lehce zvětšené celkové rozměry telefonu Xiaomi Redmi Note 4 Global v pouzdře.

Plusy

  • skvělá ochrana telefonu díky flipové konstrukci - typ kniha
  • gumová vanička - telefon v ní dobře drží a oproti plastové nepraská
  • pouzdro lze proměnit ve stojánek
  • zavírání na magnet

Mínusy

  • flipová pouzdra obecně zvětší telefon, tudíž lze hůře nosit v užší kapse
  • nemá slot na karty

Pro nekompromisní ochranu telefonu Xiaomi Redmi Note 4 Global doporučujeme navíc zakoupit i ochranné sklo na displej

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.