Pouzdro Mobiwear Glossy Xiaomi Redmi Note 9 - G014G Krémové květy

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Prémiové pouzdro, kryt, obal Mobiwear Glossy na mobilní telefon

Vzory jsou aplikovány na vnitřní část plastové desky, což zajišťuje téměř doživotní odolnost grafiky na vašem pouzdře. Prostě se neošoupe.

Kryt Mobiwear Glossy dobře padne do ruky.

Mobilní telefon s obalem od Mobiwear Glossy bude nejen chráněn, ale i stylově oblečen. Gumové + plastové pouzdro kombinuje vynikající design s ochranou zadního krytu proti poškrábání a je vyrobeno z vysoce odolného a flexibilního TPU materiálu. Kromě toho, konektory pro nabíjení a sluchátka zůstávají volně přístupné, takže můžete snadno připojit další příslušenství.

Mobiwear Glossy je extrémně odolný kryt, jehož strany jsou vyrobeny z pružného a matného TPU materiálu.

Zadní strana se skvělou grafikou je vyrobena z polykarbonátu. Jedná se o extrémně odolný materiál, který spolu s pružnými bočnicemi poskytuje dodatečnou ochranu vašemu zařízení.  + potisk je aplikován uvintř - neošoupe se+ kryje mobil po všech stranách+ kryje tlačítka mobilního telefonu+ tenké a lehké pouzdro, co jde přichytit na šňůrku - na lesklém povrchu se můžou časem a používáním tvořit jemné škrábanečky- nekryje displej mobilního telefonu

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.