Pouzdro DUX DUCIS SKIN Xiaomi Redmi Note 8 Pro černé

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Materiál
silikonová

Recenze

 • , zakoupeno v coolcase.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • je skvělí

Parametry produktu

Materiál
silikonová

Popis produktu

Koupili jste si telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro? Rozhodně chválíme Vaši volbu! Ale přemýšleli jste nad tím, jak bude vypadat třeba za rok, nebo za dva? To v první řadě záleží především na Vás a na tom, jak ho budete chránit.

Na chytré telefony čekají během jejich života různé nástrahy, jejíchž výsledkem jsou například nepěkné škrábance, vrypy a jiná mechanická poškození. Proto je velice vhodné je hned od začátku důsledně chránit. Velmi užitečným pomocníkem v tomto směru může být například Skin Pro Case pouzdro značky Dux Ducis.

Svůj Xiaomi Redmi Note 8 Pro do tohoto pouzdra úplně jednoduše navléknete a ono ho bude chránit jeho zadní stranu a hrany přes poškrábáním, otisky prsů a mastnotou. Může také zmírnit či eliminovat následky případného pádu.

Kromě ochrany zařízení může pouzdro Dux Ducis pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro plnit také estetickou roli. Nabízíme ho totiž ve čtyřech barevných kombinacích, takže si můžete vybrat dle svého vkusu a stylu. Telefon tak snadno sladíte se svým šatníkem, doplňky nebo například kabelkou.

Technické parametry:

 • Název: Dux Ducis Skin Pro Case
 • Typ: Skin Pro Case
 • Výrobce: Dux Ducis

Čtyři barevné varianty

Ochrání telefon před škrábanci a vrypy

Chrání také obrazovku: Ano

Obsah balení: 1× ochranné pouzdro Dux Ducis Skin Pro Case pro telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 2 hodnocení
5
2 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v coolcase.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • je skvělí