iSaprio - Poppies - Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G / Poco M6 Pro 4G

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
zadní kryty
Materiál
silikonová

Parametry produktu

Typ
zadní kryty
Materiál
silikonová

Popis produktu

Silikonové odolné pouzdro, kryt či obal přináší originální cool vzhled a super ochranu pro mobil.

Objevte silikonové pouzdro iSaprio: dokonalou kombinaci stylu a ochrany pro váš mobilní telefon. Chcete-li svému zařízení dopřát vzhled cool superhvězdy a zároveň jej chránit před drsnými vlivy vnějšího světa, není lepší volby než tento originální doplněk. Vyvinutý s ohledem na maximální ochranu a estetický vzhled, toto gelové pouzdro nabízí zesílené rohy pro extra bezpečnost při zachování lehkosti a tenkého profilu.

Ergonomický design zajišťuje pohodlné držení, zatímco pružný a odolný TPU materiál se dokonale přizpůsobí konturám vašeho telefonu, aniž by omezoval přístup k nabíjecím portům. Kryty iSaprio pouzdro se pyšní nevšedním designem, který upoutá pozornost a zanechá dojem, kdekoliv se objevíte.

Obdarujte svůj mobilní telefon ochranou, která nekompromisně chrání proti nárazům a poškrábání, a zároveň mu propůjčte vzhled, který vyjadřuje vaši jedinečnou osobnost. S pouzdrem iSaprio je vaše zařízení nejen bezpečné, ale stává se skutečným fashion statement.

Potisk krytu iSaprio je voděodolný. Podkladové pouzdro je čiré.

Vybírat můžete z desítek hotových designů, nebo si objednat kryt s vlastním potiskem.

Příslušenství a pouzdra, kryty, obaly na mobil značky iSaprio se vyrábí v České republice od roku 2014.   + obal kryje mobil po všech stranách+ pouzdro kryje tlačítka mobilního telefonu - může časem vlivem působením lidského potu žloutnout- nekryje displej mobilního telefonu (doporučujeme použít ochranné sklo na mobil)  

Nic určitě nezkazíte, když ke krytu, pouzdru či obalu na mobil navíc přikoupíte:

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.