Coolcase Carbon Xiaomi Redmi 9A / 9AT černé

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
flipová (otvírací)

Parametry produktu

Typ
flipová (otvírací)

Popis produktu

Flipové vyklápěcí pouzdro Razor Book na mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A / Xiaomi Redmi 9AT černé s designem karbonu

Luxusní Razor Book je zárukou bezpečnosti telefonu v prestižním stylu. Zesílené okraje, měkký vnitřní materiál a magnetická spona chrání zařízení Xiaomi Redmi 9A / Xiaomi Redmi 9AT před poškrábáním a nárazy.

Funkční interiérKryt je určen pro pohodlné uložení nejen smartphonu Xiaomi Redmi 9A / Xiaomi Redmi 9AT, ale i často používaných dokumentů. Do vnitřní kapsy se vejde kreditní karta, ID nebo malý kousek papíru, např. nákupní seznam, takže nemusíte všude tahat celou peněženku.

Exkluzivní vzhled karbonuKarbonový kryt tmavé barvy odkazuje na design sportovních vozů a dodává zařízení elegantní charakter. Vnitřní materiál je tak měkký, že navíc chrání displej před poškozením.

Materiál: PU kůže (vnější strana), mikrovlákno (vnitřní strana s kapsou), TPU (vnitřní strana podporující telefon)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.